Smartfon Apple iPhone 11 128GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 11 128GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 11 128GB czarny jest mocny, wygodny, doskonały. Zawiera imponujący 6,1-calowy wyświetlacz Liquid Retina w stylowej, kompaktowej obudowie. Wąskie, subtelne ramki pomagają wyostrzyć obraz a naprawdę jest tu coś do zobaczenia. Szeroka przestrzeń kolorów DCI-P3 sprawia, że obraz jest naprawdę żywy i realistyczny. True Tone zapewnia, że każdy odcień jest zawsze naturalny i automatycznie dostosowuje tonację zgodnie z charakterystyką światła otoczenia. Łącząc to z natychmiastową dotykową informacją zwrotną można uzyskać doskonały obraz.

Smartfon Apple iPhone 11 128GB Czarny

Sercem Apple iPhone 11 128GB jest najnowszy procesor A13 Bionic. Jego wydajność wzrosła o 20% w porównaniu z chipem poprzedniej generacji, a zużycie energii zostało znacznie zmniejszone. Oznacza to, że można znacznie dłużej odtwarzać, oglądać filmy VR, edytować filmy i edytować zdjęcia. W razie potrzeby zapas energii można uzupełnić o 50% w zaledwie pół godziny: urządzenie obsługuje technologię przyspieszonego ładowania. Apple iPhone 11 128GB zachwyca również wytrzymałością, ponieważ jego przednie i tylne panele pokryte są podwójnym szkłem jonowymiennym i długo zachowują gładkość. Obudowa IP68 pozwala elektronice na płynną pracę nawet po krótkim zanurzeniu w wodzie na głębokość dwóch metrów.

Zobacz więcej:

Aparaty smartfonu Apple iPhone

Apple iPhone 11 128GB posiada podwójny aparat dzięki temu można robić zdjęcia w trybie szerokokątnym. Pozwala uchwycić atrakcje na dużą skalę w całej okazałości i przekazać najlepsze chwile relaksu. Dzięki niemu obszar obrazu jest czterokrotnie większy. A to powoduje, że krajobrazy, ciekawe budynki, grupy ludzi, przestronne wnętrza i poruszające się obiekty można teraz jeszcze lepiej uchwycić. Kolejną innowacją jest tryb nocny, który pomaga zatrzymać w kadrze żywe, nasycone kolory nawet przy słabym świetle. W urządzeniu dopracowano również większe możliwości w zakresie fotografii portretowej. Technologia Smart HDR pozwala odwzorować naturalne odcienie skóry oraz subtelną grę światła i cienia na twarzy. Smartfon Apple pozwala na fotografowanie w dowolnym świetle i jednoczesne uzyskiwanie wyraźnych zdjęć. Każdy piksel w nowym szerokokątnym sensorze obsługuje funkcję Focus Pixels, dzięki czemu obiektyw automatycznie ustawia ostrość nawet trzykrotnie szybciej w słabym świetle.

Portrety to arcydzieła

Dwa aparaty iPhone 11 pracują w tandemie, funkcjonalność urządzenia pozwala na skorzystanie z nowych opcji oświetlenia. Zastosowane rozwiązania znajdują odzwierciedlenie w charakterystyce portretów, czyniąc je bezbłędnymi. Zasada odnosi się do twarzy ludzi, psów, kotów i innych zwierząt. Korzystanie z efektu Light Tone, który można zobaczyć przy zakupie Apple iPhone 11, usuwa kolory ze zdjęć, zamieniając je na czarno-białe. Temperatura oświetlenia jest punktem wyjścia do automatycznej regulacji balansu bieli. Funkcja zmiany natężenia światła wpływa na osiągnięcie pożądanego efektu podczas wykonywania portretów.

Smartfon Apple iPhone 11 128GB to coraz więcej możliwości

Urządzenie nagrywa wideo w rozdzielczości 4K i do 60 klatek na sekundę. Inteligentna technologia stabilizacji obrazu pozwala na tworzenie wysokiej jakości materiału filmowego bez użycia statywów i innego sprzętu. Otrzymaną zawartość można edytować równie łatwo, jak edytować zdjęcia. Kilka dotknięć ekranu wystarczy, aby wyciąć żądaną część ramy, usunąć zniekształcenie geometryczne i wybrać odpowiedni filtr. Apple ma również dobrą wiadomość dla miłośników selfie. Obracając urządzenie w poziomie, użytkownicy automatycznie włączają tryb szerokokątny. Dodatkowo mają dostęp do fotografowania w zwolnionym tempie na przednim aparacie z prędkością do 120 klatek na sekundę. Nagrywanie i edytowanie filmów jest teraz równie łatwe jak zdjęcia. To wciąż niesamowicie popularny aparat, ale z zupełnie nową perspektywą. Dźwięk również staje się głośniejszy w miarę zbliżania się obrazu.

Nie tylko piękny

Smartfon Apple iPhone 11 128 GB w czarnej metalowej obudowie to nie tylko doskonały design, ale także doskonałe parametry techniczne. To sprawia, że smartfon jest bardzo wydajnym urządzeniem. Solidne i trwałe aluminium lotnicze. Starannie przetworzone jednoczęściowe szkło taflowe. Wyraźne i dobrze skoordynowane działanie wszystkich podzespołów smartfona wspiera szybki procesor, składający się z sześciu rdzeni. Do tego dochodzi 4 GB pamięci RAM. We własnej pamięci smartfona można przechowywać do 128 GB informacji. Niewymienna bateria smartfona ma dobrą pojemność 3110 MAh i można ją ładować bezprzewodowo. Aby chronić dane, smartfon posiada skaner twarzy.

Głębokie nurkowanie (do dwóch metrów), krople deszczu, pluskająca woda – iPhone 11 przejdzie przez wszystko. Hartowanie innowacyjną metodą (podwojenie wymiany jonowej) zwiększa właściwości wytrzymałościowe szkła. W porównaniu do modelu XR.1 Apple iPhone 11 ma poprawioną szczelność powietrzną. Rozwiązanie to pozwala gadżetowi wytrzymać nurkowania na dwa metry przez okres nie dłuższy niż pół godziny. IPhone 11, którego cena pozostaje na przystępnym poziomie, jest natychmiast gotowy do użycia za pierwszym dotknięciem. Szybkość reakcji dotykowej, menu kontekstowe i szybkie polecenia wpływają na szybkość wykonywania podstawowych zadań.