Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Chcesz rozpocząć bezstresową relokację do nowego mieszkania, domu lub biura. Niezawodnym sposobem jest zamówienie usługi – przeprowadzki Warszawa. Zapewnimy bezpieczną i sprawną relokację z gwarancją bezpieczeństwa mienia. Naszym celem jest stworzenie standardu jakości wśród podobnych firm w stolicy. Pracujemy do 30% szybciej niż konkurencja. Wszystkie nasze procesy robocze są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, co pozwala nam zakończyć przeprowadzkę szybciej niż konkurencja, przy czym zwracamy szczególną uwagę na jakość świadczonych usług. Za jakością naszych usług stoi wieloletnie doświadczenie w organizacji relokacji oraz najwyższej klasy specjaliści.

Przeprowadzka do nowej lokalizacji to my – firma przeprowadzkowa w Warszawie

 • Kompleksowe rozwiązanie do przeprowadzki z domu do domu o dowolnej złożoności.
 • Do wszystkich typów i wielkości domów prywatnych lub firmowych.
 • Możliwość przemieszczania się o dogodnej porze.
 • Usługi wykwalifikowanych specjalistów – ładowacze, kierowcy i menedżerowie.
 • Demontaż i montaż mebli oraz innego wyposażenia.
 • Pakowanie i rozpakowywanie artykułów gospodarstwa domowego.
 • Szybka kalkulacja kosztów przeprowadzki i wygodny sposób płatności.

Cena zależy od złożoności, pilności, ilości rzeczy i dodatkowych usług, które wybierzesz. Nasz specjalista oblicza koszt przeprowadzki w Warszawie, uwzględniając wszystkie Twoje życzenia.

Przeprowadzka w Warszawie jest łatwa i prosta!

W życiu każdego człowieka zachodzą zmiany i wielu musi zmienić swoje miejsce pobytu. Zorganizowanie przeprowadzki w Warszawie to dość skomplikowany i żmudny proces, który wymaga szczególnej troski i skrupulatności. Możesz zrobić wszystko samodzielnie lub zaoszczędzić swój czas i wysiłek, powierzając tę pracę naszej firmie. Oferujemy pełną organizację przeprowadzki, przeniesiemy cały Twój dobytek ze starego domu do nowego i umieścimy wszystko we właściwych miejscach.

Ważne zasady dotyczące przeprowadzki do domu, mieszkania lub biura

Aby zapewnić sobie bezproblemową i szybką przeprowadzkę, należy postępować zgodnie z kluczowymi zaleceniami:

 • Duże meble lepiej transportować w stanie niezmontowanym, ponieważ w ten sposób zajmują znacznie mniej miejsca.
 • Lepiej poświęcić czas na skrupulatne pakowanie – od tego zależy integralność przewożonego ładunku. Warto owijać szkło, ceramikę, lustra i sprzęty w folię bąbelkową, piankę, tkaniny i inne materiały zmiękczające uderzenia. Przedmioty nietłukące się można pakować w papier i polietylen.
 • Znakowanie pudeł przyspieszy rozładunek rzeczy w nowym miejscu.
 • Transportuj sprzęt AGD w pozycji pionowej. Nie zaleca się odwracania lodówek, pralek i zmywarek.

Przestrzegając tych zasad, przeprowadzka w Warszawie nie spowoduje niepotrzebnych trudności. Profesjonalna pomoc pozwala poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Nasza firma gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Jeśli nie miałeś czasu na znalezienie materiałów do pakowania, na pewno je dostarczymy.

Warto więc wziąć pod uwagę główne czynniki obliczania kosztów przeprowadzki w Warszawie:

 • Koszt demontażu i montażu mebli, sprzętów itp. (Jeśli to konieczne).
 • Koszt pakowania i rozpakowywania mebli, rzeczy itp. (Jeśli to konieczne).
 • Koszt usług ładowaczy, olinowanie (opuszczanie/podnoszenie), przewożenie, załadunek i rozładunek.
 • Koszt transportu towaru z punktu A do punktu B (zwłaszcza poza miasto).

Co musisz wiedzieć przewożąc sprzęt AGD?

Główną zasadą transportu sprzętu AGD jest zachowanie jego integralności i funkcjonalności. W zależności od typu urządzenia istnieją zalecenia zapobiegające uszkodzeniom:

 • Przeprowadzka w Warszawie wiążąca się z przewiezieniem pralki lub innego dużego sprzętu (kuchenka gazowa, zamrażarka, zmywarka) łączy się z jej fabrycznym zapakowaniem lub zabezpieczeniem pianką.
 • Drobny sprzęt można przewozić w kartonach, dodatkowo mocując je uszczelniaczami.
 • Telewizory plazmowe, kuchenki mikrofalowe, monitory komputerowe i inne produkty z wyświetlaczami lub elementami szklanymi należy chronić przed uszkodzeniem specjalną folią stretch lub polietylenem bąbelkowym.
 • Dużą uwagę należy również zwrócić na dokładność procesu załadunku: do transportu duże przedmioty należy mocować za pomocą specjalnych pasów.

Niuanse transportu różnych rodzajów mebli

Główna różnica między taką usługą jak sam transport mebli a przeprowadzkami w Warszawie polega na tym, że konieczne jest obliczenie wszystkich drobiazgów i szczegółów transportu:

 • Meble skrzyniowe są wstępnie demontowane na osobne części, co pozwala na zmniejszenie ich objętości, wszystkie elementy są starannie zapakowane, zapobiegając ryzyku uszkodzeń i zarysowań.
 • Szklane półki i drzwi powinny być zapakowane w folię stretch, aby zapobiec ryzyku stłuczenia.
 • Zestawy kuchenne są również demontowane na elementy, w razie potrzeby wbudowane urządzenia gospodarstwa domowego i komunikacja hydrauliczna są odłączane, aby uniknąć prawdopodobieństwa pęknięcia i uszkodzenia podczas transportu.
 • Meble antyczne wymagają szczególnej skrupulatności w pakowaniu i dbałości podczas transportu, co pozwala zapewnić maksymalną integralność cennych konstrukcji.

Przeprowadzki WarszawaPrzestrzegając wszystkich wymagań dotyczących pakowania i transportu mebli, możemy zagwarantować maksymalną jakość usługi. Skorzystanie z usług naszej firmy od przeprowadzek w Warszawie oznacza powierzenie swojej relokacji odpowiedzialnym ładowaczom i kierowcom. Zwracając się do nas masz gwarancję, że wszystkie Twoje najdroższe rzeczy będą bezpieczne. Zamówiony transport dociera dokładnie o ustalonej godzinie, dzięki czemu nie musisz czekać na naszych pracowników. Trasa transportu po mieście jest z góry opracowana w celu uniknięcia korków i zapewnienia terminowej realizacji zlecenia. Naszym klientom oferujemy gwarancję najwyższej jakości oraz lojalną politykę cenową. Zaufaj każdemu posunięciu profesjonalistów, aby mieć pewność wyniku.

Krasnal Przeprowadzki
Aleja Wiśniowa 36a
53-137 Wrocław
536 284 408
www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl
LIDERPAK przeprowadzki
ul. Siennicka 25B
80-758 Gdańsk
511 835 132
www.liderpak.pl